Banese me qira, Ulpiane D4

Shitet nga: Dafina 04 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Ulpiane D4, ne katin e dyte. Banesa ka sallon me kuzhine dhe nje dhome te fjetjes. Komplet e mobiluar dhe me te gjitha paisjet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim