Banese me qira 1 Dhomshe - Lagjja Ulpiana afer A..

Shitet nga: Muharrem Abazi 13 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Ulpiane - Kati I IV adresa: Ulpiana C2, Hyrja e V, Nr. 14

Banesa posedon: Nje dhome gjumi, Kuzhine, Shpajz dhe Banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim