Banese me qira B.Diellit

Shitet nga: Eshrefi 08 Pri 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne bregun e diellit,banesa gjendet afer sh.f. Ismajl Qemajli dhe qerdhes se femijve perball postes, banesa posedon nje dhom,kuzhin dhe terasen,ngrohje qendrore nga qyteti 24h dhe gjindet ne katin e 2

tel.044 646-242
049 789-377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim