Banese me qira Bregu i Diellit

Shitet nga: privat 08 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine: Lagja Bregu i diellit (afer Postes se vogel dhe Qerdhes se femijeve)
Banesa eshte e mobiluar,ne katin e dyte , posedon sallon,kuzhine, banjo, holl dhe terase poashtu edhe nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim