Banese me qira Dardania

Shitet nga: Agron 09 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Dardania, afer shkolles fillore. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome pritje, dhomje fjetje, ballkon si dhe kuzhinen ndara.

Kontakti ne: 044 315 242

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim