Banese me qira Emshir mbrapa UBT

Shitet nga: Beqir 25 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ,eshte shume e pershtatshme per banim.Banesa posedon te gjitha orendite e nevojshme.Ka sallon,dhome gjumi banjo dhe koridor.Banesa ndodhet te OTIcom mbrapa UBT-se.Jeni te mirepritur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim