Banese me qira Emshir

Shitet nga: Beqir 14 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Leshojme banesen me qira,eshte e pershtatshme per banim.Banesa posedon:sallon,dhome gjumi,kuzhine ,banjo dhe te gjitha gjerat e nevojshme per banim.Banesa gjindet mbrapa UBT,te Oticom.Jeni te mirepritur!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim