Banese me qira afer Eulexit

Shitet nga: Pronari 17 Sht 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi:
Leshoj me qira banesen prej 33 m2 afer Fakultetit te Mjekesise / Teknik / dhe EULEX-it (te banesat e Avni Gjakoves). Banesa eshte e renovuar komplet.
Ne kete qmim perfshihen pagesa u ujit,mbeturinat,dhe pagesa per mirebajtjen e liftit dhe pastrimi i shkalleve.Juve ju mbetet vetem rrymen elektrike ta paguani.
E pershtatshme per 2 apo 3 persona.
Sipas nevojes mund te ju sjell edhe ndonje shtrat.
Per me shume informacione, mund te me kontaktoni
Çmimi: 180 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim