Banese me qira afer Gjimnazit Sami frasheri dhe ..

Shitet nga: ismet krasniqi 13 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoi banese me qira afer shkolles se mesme gjimnazi Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania banesa posedon sallon kuzhin 2 dhoma gjumi koridor banjo dhe 2 ballkona uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim