Banese me qira afer Gjimnazit Sami frasheri dhe ..

Shitet nga: ismet krasniqi 21 Shk 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira afer shkolles se mesme Sami Frasheri dhe kolegjit Dardania banesa posedon 2 dhoma sallon kuzhin koridor banjo dhe 2 ballkona eshte e mobiluar ka termo izolim e ngrohet pere dimer gjithashtu uje ka 24 ore ujin dhe mbeturinat i paguan pronari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim