Banese me qira ne lagjen Kodra e Diellit

Shitet nga: Qiradhenesi 13 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen dy dhomeshe me qira ne lagjen Kodra e Diellit afer shkolles fillore Isamil Qemali.
Banesa gjendet ne katin e dyte, eshte e mobiluar, ka kuzhine dhe sallon bashke, dhe dhome gjumi.
Ka lift, ballkon dhe pamje shume te bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim