Banese me qira ne Breg diellit afer "Ismail Qema..

Shitet nga: Nazmie 24 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen 'Bregu i diellit' afer shkolles fillore "Ismail Qemaili"-Prishtinë. Banesa ka 65m2 dhe eshte e pa mobiluar .Leshohet vetem per familijar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim