Banese me qira ne DARDANI

Shitet nga: valon 06 Pri 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESE ME QIRA NE DARDANI KA 50 M2 E MOBILURE KA 2 DHOMA DHE NJE KUZHINE GJINDET AFER ,, VIVA MARKET TE PARKU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim