Banese me qira ne Dardani

Shitet nga: albert 09 Pri 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
leshoj banese me qira ne Dardani eshte e mobiluare ka 2 dhoma dhe kuzhine gjindet afer Viva Marketit te parku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim