Banese me qira ne Dardani

Shitet nga: Agron 03 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoje banese me qira ne lagjen Dardania, afer shkolles fillore. Banesa eshte ne katin e dyte dhe ka dhome pritje, dhomje fjetje, ballkon si dhe kuzhinen ndaras.

Kontakti ne: 044 315 242

Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim