Banese me qira ne L.e Spitalit.afer fk. Mjeksis ..

Shitet nga: arbenita 26 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera per dy studente-femra. Banesa gjendet ne lagjen e spitalit me saksisht te banesat e Avni Gjakoves, afer fk. te Mjeksis dhe fk.Teknik.
Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon tgjitha kushtet per banim.
Qmimi per person eshte 60euro dhe rryma e perbashket.
Shpenzime tjera si pastrim, lifti, uji i paguan pronari.
Per me shume kontaktoni nr. 049135422 dhe 049138062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim