Banese me qira ne Lagje te Spitalit, rrugen B

Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banesen me qira ne Lagjen e Spitalit, rrugen B

Banesa ka sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi.

Banesa eshte e pamobilume pervec kuzhines.


Me respekt,

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Mob: + 377 44 141 993, +386 49 721 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim