Banese me qira ne Prishtine

Shitet nga: Dafina 26 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banese me qira e cila gjendet ne rr.Beqir Kastrati-Mati 1.
Banesa ka nje sallon me kuzhine,nje dhome gjumi,nje banjo,nje ballkon dhe eshte komplet e mobiluar.Banesa ka gjithsej 68m2 dhe eshte ne katin e 6.Banesa posedon ashensor dhe parking te jashtem.

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin 049755001.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim