Banese me qira ne Prishtine

Shitet nga: Sahit 19 Pri 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Për një afat të gjatë, për familiar(jo studentë), lëshojë me qira banesën 2 dhomëshe në Dardani (afër Bashkësisë Lokale), kati i IV. Banesa ka një dhomë dite, një dhomë gjumi, kuzhinë me trapezari, banjo dhe ballkon, me shiqim nga lindja. Është e mobiluar, me ngrohje qëndrore dhe ashensori punon. Çmimi i qerasë 250 euro.
Banesa është e lirë prej 1 maj 2015.
Për informata në lel. 044-233-281
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim