Banese me qira ne Prishtine per ZYRE

Shitet nga: genc 16 Krr 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qira ne qender te qytetit, ne katin 3 me nxemje qendrore dhe klime. Kuzhine komplet me shporet, frigorifer, bojler te vogel; dhome dite me TV dhe internet, WC me lavatriqe. Mund te perdoret per zyre.

Banesa ipet per kohe me te gjate, pozita ekskluzive. Ofertat vetem me e-mail ju lutem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim