Banese me qira ne Prishtine per qift

Shitet nga: Lulzim 06 Gsh 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesat e Standardit, Bregu i diellit
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa 45 meter katrore leshohet me qira vetem per qift, banesa eshte e mobiluar si ne foto gjithashtu ka edhe *makine te larjes dhe ka hapsire per parkim, banesa ka uje 24 ore, qmimi i fundit 200
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim