Banese me qira ne Prishtine

Shitet nga: --------- 14 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Prishtine ne lagjen Bregu i Diellit afer postes se vogel.Banesa posedon dy dhoma ,kuzhine, wc dhe korridor .
Qmimi 180 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim