Banese me qira ne breg te diellit

Shitet nga: Suad 15 Jan 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet perballe Furra Qerimi 2, ndertim i ri. Banesa eshte e mobiluar me mobilje moderne dhe posedon: dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe wc. Poashtu, banesa ka parkingun dhe uje 24 ore. Per info shtese, ju lutem te me kontaktoni ne nr e tel.: +37744233248 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim