Banese me qira ne lagjen Arberia 280€

Shitet nga: Visar 11 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira qe eshte aneks i shtepise shume afer qendres.

Rr:Bajrami Curri 14 (Arberi afer ndrteses Pandora)

Banesa ka 50m2 katror 1 dhome 1kuzhine dhe banjo-dhe nje pjes e oborrit si ne foto.

Banesa posedon te gjitha paisjet.si dhe wi-fi-free

Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet e komunes (rryme,uje,mbeturina)

Kontakt 044 146 591
Visar Ponosheci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim