Banese me qira ne lagjen Emshir ne kompleksin e ..

Shitet nga: Banesa 26 Maj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Emshir ne kompleksin e EXDC-se, afer Kolegjit te UBT-se.

Banesa eshte ne katin e 5 , ka lift.

Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje:

1 Dhome gjumi
1 Sallon me kuzhine
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim