Banese me qira ne qender

Shitet nga: Arsim 04 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qera ne qender tek nenkalimi(te santea) e mobiluar ne menyre eksluzive me nxemje qendrore dhe pamje nga lindja parking te mjaftueshem.... Banesa preferohet te jipet me qera per familjare ose nderkombetare....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim