Banese me qira ose ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Labinot 16 Nën 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Luan Haradinaj
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne qender,rr.Luan Haradinaj,perballe Qendres se regjistrimit te automjeteve,Kati i I-re,ka gjithsejt 105m2,dhe ka kete renditje:Sallon,Kuzhine me trapezari,dy dhoma gjumi,dy banjo,shpajz,korridor,dy ballkona,afer baneses ndodhet kendi i lojrave per femij,dhe parking per automjete,ka ngrohje 24h,dhe rezevuari i ujit 24h,qmimi i qiras eshte 500 euro,ndersa qmimi i shitjes 105.000 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim