Banese me qira prapa zyrave te AAK - Ulpiane

Shitet nga: feridi 15 Qer 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa dydhomëshe, në Prishtinë, “Ulpiana”, afër zyrave të AAK-së, në katin IV, e mobiluar, nuk ka nxehje qendrore.

Çmimi është nga 230,00 euro në muaj, plus shpenzimet e rrymës, të ujit dhe të pastrimit. Përparësi kanë çiftet. Telefoni: 044 – 209 – 502.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim