Banese me qira te 3 sheshirat

Shitet nga: Shaban 25 Sht 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qira te 3 sheshirat e cila
Gjindet ne katin e katert posedon dy dhoma gjumi dhome dite me kuzhine banjo dhe ballkon ka pamje nga lindja dhe perendimi... Banesa eshte e renovuar tani dhe po ashtu eshte edhe e mobiluar....preferohen familjaret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim