Banese me qira te banesat e kuqe

Shitet nga: Artan 04 Maj 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
1. Leshoj me qira banesen komplet te renovuar te banesat e kuqe afer qendres Tregtare dhe Fakultetit Teknike.. Banesa eshte ne katin e II-te dhe posedon: Sallonin me kuzhine, dhomen e fjetjes, koridor , banjo. Pozita eshte shume atraktive. (50m2)
Kontakt: 044 799 735

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim