Banese me qira te qendra , Sheshi Zahir Pajaziti..

Shitet nga: ban 18 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma te vogla, nje kuzhine, nje banjo, dy ballkone me pamje nga sheshi dhe bibloteka >Eshte e pershtatshme edhe per zyre , banesa eshte e tera e renovuar dhe eshte e inventarizuar me cilesi . kati i 5 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim