Banese me qira tek santea

Shitet nga: Arsimi 08 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banese me qira tek santea,e mobiluar ne menyre eksluzive me pamje kamlindja ka nxemje qendrore nga Termokosi
Parking te mjaftueshem. Banesa posedon sallonin dhome gjumi kuzhin trapezari dhe banjo ka dy ballkona .... Preferohen familjare...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim