Banese me qira

Shitet nga: Artan 12 Shk 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banese plotësisht e mobiluar ( LESNA ndërtimi ) me qira në Prishtinë , lagjen Kalabria ( 200 metra nga Hotel Victory , rruga që shpie në Shkup ). Banesa është 60m2 dhe posedon : kuzhinë komplet e pajisur, sallon dhe një dhomë gjumi (Dormeo dyshek ), Banje, Ballkon, Klime, TV dhe internet në dispozicion. Banesa është e vendosur në katin e pestë, ashensor funksionale . Parkimi publik është në dispozicion para banesës.

044169175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim