Banese me qira

Shitet nga: BLERA 23 Shk 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qira banesen ne Bregun e Diellit II. Banesa gjendet tek stacioni i autobuseve. Eshte ne katin e III-te, ka 68 metra katror dhe eshte e mobiluar. Banesa leshohet per periudhe me te gjate kohore. Cmimi i qirase eshte 220 euro.
Ju lutemi qe gjate diteve te punes te na kontaktoni pas ores 18.oo. Ndersa gjate fundjaves prej ores 9 - 22. Numri kontaktues: 044/ 204-238.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim