Banese me qira

Shitet nga: Reshat 06 Mar 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Kalabria (ndertesat e NARTELIT). Ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe eshte ne katin e pare, posedon tri dhoma, prej te cilave 2 te gjumit dhe nje sallon se bashku me guzhine. Eshte teresisht e mobiluar. Ka uje 24h, sigurim 24h dhe lifti punon. Preferohet per te huaj. Cmimi eshte 500 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim