Banese me qira

Shitet nga: BANESE ME QIRA 09 Mar 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines afer Hotel Grandit, perballe objektit qeveritar ish- Rilindja, hyrja e TV Rrokum, posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon. Eshte e mobiluar teresisht, kati i V, ashensori punon me te gjitha shpenzimet perveq rrymes. Preferohet per qift te punesuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim