Banese me qira

Shitet nga: BANESE ME QIRA 24 Mar 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Banese me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand perballe ministrise se drejtesise hyrja e TV Rrokum. posedon dhome, kuzhine, banjo dhe ballkon eshte e mobiluar kati i V lifti punon rregullisht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim