Banese me qira

Shitet nga: Dida 14 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Shaip Spahia, Banesa 1, Nr. 24
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Shaip Spahia (te parku i qytetit)
Banesa ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, banjo, shpaiz, korridor dhe ballkon.
Eshte komplet e rregulluar me instalime elektrike e te ujit, dyer, dritare dhe fasade termo-izoluse me t=8cm si dhe rezervuar te ujit 500 L.
Gjendet ne katin e 5-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim