Banese me qira

Shitet nga: Dida 21 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   55 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Shaip Spahia (te parku i qytetit)
Banesa ka dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhine, banjo, shpaiz, korridor dhe ballkon.
Eshte komplet e rregulluar me instalime elektrike e te ujit, dyer, dritare dhe fasade termo-izoluse me t=8cm si dhe rezervuar te ujit 500 L.
Gjendet ne katin e 5-te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim