Banese moderne 118m2 afer Viva Fresh Mat

Shitet nga: Doni 24 Gsh 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagja e spitalit afer Viva Fresh
Sipërfaqe: 118 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banese ne katin e shtate e ndertuar per mrekulli
118m2, sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, shpajz, ballkon
Me parket te kulaitetit te larte, me dritare me tri shtresa gjami me roleta
Ka mundesi per me vendose oxhakun (kaminin)
Ka uje dhe ashensor 24 ore
Çdo gje eshte ne nivelin me te larte si brenda ne ndertese ashtu edhe jashte saj

Çmimi 850 euro per m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim