Banese në Shitje -Breg i Diellit 2-Banesat e Bar..

Shitet nga: Bregu i Diellit 04 Krr 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 46m2 në lagjen Bregu i Diellit Banesat e Bardha
Banesa është në katin e pare eshte shume Funksional dhe eshte ndertimi i vjeter

çmimi është shumë i volitshëm

Renditja e banesës:
Koridor,banjo ,shpajz,kuzhin me trapezarin,Dhoma,Balkon
Nr Kontakt
044 200 796
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim