Banese në Ulpianë, afër “Hotel Baci”.

Shitet nga: Pirro 22 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA në Ulpianë, afër “Hotel Baci”.
Posedon:

• 55m2,
• Kati 2,
• Dhoma gjumi,
• Sallon,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Me pamje nga rruga krysore,
• E përshtashme për zyre,

E renovuar dhe mobiluar pjesërisht, çmimi 68.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim