Banese ne Aktash

Shitet nga: vatra 15 Mar 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë

Banesa ka 84 m2. Banesa është ne katin e 4 (katër), ka ashensor.
Banesa ka 2 dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,banjo,shpajz dhe nje ballkon,
Cmimi është 850 euro per m2 (i negociueshëm).

Kontakt: tel- 049 794 794 (viber),044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber),
email: ksvatra@gmail.com
Ofertat tona mund ti gjeni ne www.vatra-ks.net ose ne facebook: Vatra e Kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim