Banese ne B.Diellit te banesat e bardha

Shitet nga: Xhemajl 11 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa/lokali te banesat e bardha afer shkolles Iliria,kati perdhese e renovuar teresisht e pershtatshme edhe per veprimtari afariste,me hyrje te veqant,parking dhe hapsire gjelbruese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim