Banese ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Abdil Sylejmani 15 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne bregun e diellit tek banesat e kuqe afer qendres tregtare, eshte banese teresihte e renovuar ka 2 dhoma gjumi dhe nje sallon, kati i 2-te, nxemja qendrore eshte e lidhur me Termokos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim