Banese ne Bregun e Diellit

Shitet nga: muja 09 Mar 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
banesa gjendet ne bregun e diellit afer shkolles iliria,esht e mobiluar me te gjitha qfar i duhen nje familje,ka dhom ter fjetjes me teras e ram,kuzhin dhe dhom e ndejes,banjo dhe vs te madhe,nje shpajz te vogel dhe parking te mjaftueshem ne qdo or
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim