Banese ne Bregun e Diellit

Shitet nga: blerim 15 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne breg diellit afer ambulantes.ndertim I shtetit nga pronari I pare.banesa gjindet ne pozit te mir me pamje dhe diell gjat gjithe dites.ndertesa ku gjindet banesa esht vetem 3 kateshe vend I qet per banim .ka sallon.kuzhin shpajz .3 dhoma gjumit .2 banjo .2 ballkona .podrum dhe garazh qe kan mundesi mu adaptu per naj veprimtari tjeter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim