Banese ne Bregun e Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banes ne shitje, ne Bregun e Diellit, te Laboratori " Medikusi " banesa posedon 68.88m2 me dok, ndersa 70m2 faktike , kati III, me 1 dhom gjumi, e renovuar, dhe e mobiluar

cmimi 87.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim