Banese ne Bregun e Diellit-banesat e bardha

Shitet nga: Arsim H. 19 Gsh 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit, (banesat e bardha) , tek "Max"
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Bregun e Diellit,(banesat e bardha), te stacioni i fundit i autobusve nr. 4, ndertim i viteve '90. Banesa ka 65 metra katror ( 2 dhoma gjumi, 1 sallon bashke me kuzhine, banjo, koridor dhe ballkon). Banesa gjindet ne katin e pare, dhe pergjate tere gjatesise se baneses ka kopsht te rrethuar. Banesa eshte komplete e renovuar si brenda dhe jasht (e izoluar nga jashte), ka dokumentacion te rregullt dhe perkthim te menjehershem. Banesa eshte e pershtatshme edhe per lokal afarist(biznes). Banesa shitet komplet me mobilje per cmimin prej 69 000 euro. Mund te me kontaktoni ne cdo kohe ne kete numer: 045 540 579 apo ne viber +37745 540- 579
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim