Banese ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjensioni ALDO 07 Krr 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Bregun e Diellit, Banesa ka 60m, kati 4, ndertim i vjeter, gjindet 100m larg postes se vogel afer permendores se Enver Malokut. Banesat me ngjyre krem, eshte tersisht e rinovuar dhe ka pamje lindje-perendim.Banesa perbehet prej nje dhome me kuzhine plus dy dhoma tjera.Cmimi vetem 55.000 Euro
kontakt: 044 444 221/ 049 559 144
per me shume vizito: www.aldo-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim